pedag VIVA SPORT

729,00 Kč

Prémiová ortopedická vložka do bot pedag VIVA SPORT je určena pro všechny se zájmem o sport a volnočasové aktivity a sportovní nadšence, s unikátním patentem pro maximální komfort. 

Tlumí nárazy při pohybu
Udržuje chodidla v suchu, odvádí vlhkost 
Chodidla nebudou při sportu unavená
Vložku do bot lze prát
Vhodné pro sportovní a outdoorovou obuv
Pro muže i ženy

     

Velikost
Barva
Počet
Skladem

Celá vložka do bot je extra měkká. Povrch vložky tvoří funkční mikrovlákno a speciální high-tech pěna, která perfektně tlumí každý krok, předchází únavě a navíc ji lze i prát. Zároveň odvádí vlhkost a udržuje tak optimální klima uvnitř sportovní, ale i neformální kožené obuvi.

Vložka pedag VIVA SPORT tvoří 3  základní zóny: 1. Pružný a odolný ''karbonový skelet'', který podporuje podélnou klenbu, podporuje správné držení těla a umožňuje chodidlu jeho přirozený pohyb. 2. Měkká metatarzální podložka (''srdíčko'') drží příčnou klenbu ve správné poloze a zabraňuje jejímu propadávání. 3. Patní polštářek ve tvaru ''kapky'' (patent) přesně kopíruje vaši patní kost, tím ji při došlapu správně odpruží a sníží vliv tlaku na kolena, kyčle a páteř.

Velikost36373839404142434445464748
Délka stélky v cm 23,3 24,2 24,8 25,6 26,1 26,6 27,8 28,4 29,2 29,7 30,3 31 31,6
181.36

Mohlo by vás také zajímat

Hodnocení zákazníků

Napište hodnocení

pedag VIVA SNEAKER

Unikátní ortopedická vložka s patentem pro maximální komfort (nejen) v teniskách. Náš prémiový produkt vyvinutý ve spolupráci s uznávanými odborníky a vyrobený ručně v Německu. Tvoří ji 3  základní zóny: 1.Pružný a odolný ''karbonový skelet'' podporuje podélnou klenbu, zajišt'uje správné držení těla a umožňuje chodidlu jeho přirozený pohyb. 2. Měkká metatarzální podložka (''srdíčko'') drží příčnou klenbu ve správné poloze a zabraňuje jejímu propadávání. 3. Patní polštářek ve tvaru ''kapky'' (patent) přesně kopíruje vaši patní kost, tím ji při došlapu správně odpruží a sníží vliv tlaku na kolena, kyčle a páteř. Navíc je maximálně hygienická a ideální pro chůzi naboso – povrch tvoří vysoce absorpční bioaktivní froté a zespodu pevná ''sisalová vlákná'' z rostliny Agáve. Tato perfektní kombinace udrží vaše chodidla suchá, svěží a bez zápachu ve všech volnočasových botách. Lze i ručně vyprat. Prestižní certifikát - schváleno APMA (Americká podiatrická lékařská společnost). 

      

Napište hodnocení